Privebet Mobil

Privebet mobil, firmanın resmi sitesine akıllı telefonlar üzerinden erişim sağlamak isteyenler için özel tasarlanmıştır.

Hiçbir uyum sorunu söz konusu değildir. Altyapısı ne olursa olsun tüm marka cihazlar üzerinden site girişi çok hızlı bir biçimde sağlanmaktadır. Bunun için tüm detayları yazımızla öğrenebilirsiniz.

Privebet IOS Mobil Giriş

Mobil erişim uyum konusunda hiçbir soruna sahip olmadığından her türlü işletim sistemli telefondan giriş işlemi yapmak çok kolaydır. Güncel alan adının edinilmesinden sonra bunun tarayıcının adres satırı kısmından yazılı olarak girilmesi gerekiyor.

Privebet mobil IOS giriş sonrasında size büyük avantajlar sağlayacak olan yer imlerine ekleme işlemini de yapmanız mühimdir. Bunun ayrıntıları şöyledir;

  • Sitemizdeki Privebet Giriş butonuna tıklayarak güncel adrese ulaşın. Ya da bu butonun üzerine sağ tıklayıp, bağlantıyı kaydet seçeneğini seçin. Sonrasında tarayıcınıza bu adresi yapıştırarak siteye ulaşın.
  • Safari uygulaması kullanıyorsanız en alttaki yukarı ok tuşuna, farklı bir tarayıcı kullanıyorsanız benzer görevi gören işarete tıklayınız.
  • Açılan küçük ekranda ana ekrana ekle seçeneğine tıklayınız
  • Linki ve uygulama ismini güncelleyip ekle seçeneğine de tıklayıp işlemi tamamlayın.
Privebet Mobil

Artık iphone cihazlarınızda ana ekrandan Privebet’e erişebilirsiniz.

Privebet Android Mobil Giriş

Mobil giriş sürecinde daha farklı bir işletim sistemi olarak dikkat çeken Android üzerinden de kolaylıkla erişimin sağlanması mümkündür. Her zaman olduğu gibi en son alan adının bu işlem için kullanılması ve dikkatli şekilde yazılması online olabilmek için yeterlidir.

Privebet mobil Android giriş sona erdikten sonra alan adını hemen yer imlerine eklemelisiniz. İki farklı kolay yöntem üzerinden bunun sağlanması mümkündür. İlki adresin sürüklenmesi, tarayıcının altındaki yer imi çubuğunun üstüne bırakılması şeklindedir.

Privebet Mobil

Diğer yöntem ise ana ekrana uygulama ekleyerek kullanmaktır. Chrome tarayıcılarında sağ üst köşede bulunan üç noktaya tıklayıp ana ekrana ekle seçeneğine tıklayınız. Linki kontrol edip ismi güncelledikten sonra Privebet’e ana ekrandaki uygulamaya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mobil Yer İmi Avantajları

Privebet mobil yer imi ekleme işlemi sonrasında şu avantajlar öne çıkar;

  • Bu işlem sonrasında alan adı bir mobil uygulamaya dönüşür.
  • Seçilmiş ve üstüne eklenmiş olan site adı, erişim adresi olmasından dolayı giriş daha basittir.
  • Gerek tarayıcı seçimi ve açılması gerekse alan adının doğru şekilde yazılması gibi işlemlere lüzum kalmaz.
  • Bir tıkla Privebet sitesinde anında online olabilirsiniz.

Engelleme olarak bilinen ve alan adı ile sınırlı olan yasaklarda bile bu linkin çalışması büyük bir kolaylık demektir. Privebete girişin en kolay yolu olarak da ifade edebiliriz.

Mobil Tasarım

Privebet mobil tasarım başarılı olmasının yanı sıra gözü yormayan renkleriyle öne çıkar. Çünkü bazı yerlerde siyah, menülerin bir kısmında ise pembe renk kullanılmıştır. Tepkime süresi bir saniyedir. Tıklamayla ilgili menü anında açılır. Tüm altyapılarda uyumlu olması bir diğer avantajdır.

Siteyi daha fazla tanımak için Privebet inceleme yazımıza göz atabilirsiniz.

Prive-giris

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.